صفحه شخصی رضا خراسانی   
 
نام و نام خانوادگی: رضا خراسانی
استان: تهران - شهرستان: تهران
رشته: کارشناسی ارشد عمومی - پایه نظام مهندسی: ارشد
شغل:  خبرنگار حوزه ساختمان، مسکن و نظام مهندسی
تاریخ عضویت:  1392/06/30
 روزنوشت ها    
 

 رسانه ای شویم! بخش عمومی

4

با عرض سلام خدمت دوستان و مهندسان گرامی.

من شدیدا و عمیقا و فجیعا! در خدمت شما هستم. فقط تا آخر این هفته برای مراسم گردهمایی روابط عمومی های سازمان های نظام مهندسی سراسر کشور در مشهد خواهم بود.
شماره تماس من هم در پروفایلم هست . هر کدام از بزرگواران که موضوعی برای مطرح کردن دارند با بنده تماس بگیرند تا برای انجام مصاحبه قرار بگذاریم.
ضمن این که مقالات شما را هم پذیراییم!

دوشنبه 1 مهر 1392 ساعت 08:00  
 نظرات    
 
امیریاشار فیلا 18:32 دوشنبه 1 مهر 1392
3
 امیریاشار فیلا

سلام همکار محترم، جناب آقای خراسانی.

جمله‌ی شما ("حضور در سانه‌ها برای همه لازم است، حتی شما مهندس عزیز") برای مقصودی که در متن روزنوشت‌تان فرموده‌اید، کمی نابه‌جا به نظر می‌رسد؛
چون مهندسانِ ارجمندی که عضو iiiwe هستند، در واقع خودشان پیش‌تر لزوم حضور در رسانه‌ها، آن هم از نوع تخصصی‌اش را دریافته‌اند، و با عضویت در iiiwe این "حضور" را تحقق بخشیده‌اند.

با توجه به این که جمله‌ی یادشده‌ی شما ـ ظاهراً بر حسب عادت شغلی ـ رنگ و بو و لحن بازاریابی دارد، آیا مقصود مشخص‌تان از این فراخوانِ شتاب‌زده، دعوت از مهندسان برای حضور تبلیغاتی در نشریه‌ی متبوع‌تان است؟

موجب سپاس خواهد بود اگر پس از فراغت یافتن از گردهمایی روابط‌عمومی‌های سازمان‌های نظام مهندسی‌های استان‌ها، قدری بیش‌تر در این زمینه توضیح بفرمایید.
مائده علیشاهی 23:51 دوشنبه 1 مهر 1392
1
 مائده علیشاهی
موفق باشید..!
رضا خراسانی 09:30 شنبه 6 مهر 1392
0
 رضا خراسانی
با عرض سلام و احترام خدمت اقای مهندس فیلا
فرموده شما در خصوص حضور مهندسان در iiiwe تا حدودی درست است ولی به نظرم iiiwe «همه» رسانه ها نیست و «همه مهندسان» عضو آن نیستند و افراد باهوش و متخصصی چون شما و سایر مهندسان باید حضور پررنگ تری در سایر رسانه ها هم داشته باشید.
من دقیقا متوجه نشدم «حضور تبلیغاتی» یعنی چی . اگر منظور دادن آگهی و پرداخت پول به دوهفته نامه پیام ساختمان است که ابدا این طور نیست و از قضا من خودم از بازاریابی تبلیغاتی به این شکل و هر شکل دیگر متنفرم ! پیام ساختمان مثل هر نشریه حرفه ای دیگری واحد بازاریابی دارد که کارشان بازاریابی و پیدا کردن مشتری و بستن قرارداد و گرفتن آگهی و این طور چیزهاست . من خبرنگارم و سر و کارم فقط و فقط با مقاله و مصاحبه و گزارش و خبر و یاداشت و این طور چیزهاست و این طور چیزها هم به هیچ وجه جنبه مالی و سودآوری ندارد.
ولی از طرف دیگر من به شدت طرفدار «حضور تبلیغاتی» مهندسان در عرصه رسانه ها هستم . به عنوان خبرنگار این حوزه برایم بسیار اتفاق افتاده که در مواقع حساسی مثل انتخابات نظام مهندسی ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات مجلس شورای اسلامی و سایر موارد ، دوستان مهندس به تصریح یا بالکنایه خواستار فعالیت تبلیغاتی خبری به نفعشان شده اند و اصلا هم فکر نمی کنند که یک گفتگو یا خبر کوتاه و آنی ، چه تاثیری می تواند داشته باشد وقتی آن فرد چند سال در سکوت رسانه ای و بی خبری مطلق بوده و کمتر کسی شناختی از وی دارد! به نظرم حضور تبلیغاتی به این معنا بسیار خوب و مفید است و در این خصوص اعلام آمادگی برای کمک می کنم.
در خصوص فراخوان به قول شما شتابزده هم باید عرض کنم که احتمالا شتابزدگی من به خاطر ذوق زدگی بوده که یکهو جمع زیادی از مهندسان را در یکجا جمع دیدم!
موفق باشید